Відеокарта AFOX Radeon R5 220 AFR5220-1024D3L5
AFOX Radeon R5 220 AFR5220-1024D3L5 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX Radeon R5 220 AFR5220-1024D3L5
Усі ціни 17 →Відеокарта AFOX Radeon R5 220 1GB GDDR3 (AFR5220-1024D3L5) AFR5220-1024D3L | 1 416 грн. |
Видеокарта Afox Radeon R5 220 1GB (AFR5220-1024D3L5) | 1 531 грн. |
Відеокарта Afox Radeon R5 220 1GB (AFR5220-1024D3L5) | 1 545 грн. |
Видеокарта AFOX Radeon R5 220 1GB GDDR3 (AFR5220-1024D3L5) AFR5220-1024D3L | 1 531 грн. |
Відеокарта Radeon R5 220 1024Mb Afox (AFR5220-1024D3L5) | 1 761 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →