Відеокарта AFOX GeForce GT 240 AF240-1024D3L2
Фото 5 |
AFOX GeForce GT 240 AF240-1024D3L2 2023 ріккоротка |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX GeForce GT 240 AF240-1024D3L2
Усі ціни 17 →Відеокарта AFOX GeForce GT 240 1GB (AF240-1024D3L2-V2) AF240-1024D3L2-V2 | 1 464 грн. |
Відеокарта Afox GeForce GT240 1GB (AF240-1024D3L2) | 1 588 грн. |
Видеокарта Afox GeForce GT240 1GB (AF240-1024D3L2) | 1 573 грн. |
Відеокарта AFOX GeForce GT 240 1GB (AF240-1024D3L2-V2) | 1 461 грн. |
Відеокарта AFOX GeForce GT 240 1GB (AF240-1024D3L2-V2) | 1 464 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →