Відеокарта AFOX Radeon R5 230 AFR5230-2048D3L5
AFOX Radeon R5 230 AFR5230-2048D3L5 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX Radeon R5 230 AFR5230-2048D3L5
Усі ціни 30 →Відеокарта AFOX Radeon 5230 2GB DDR3 AFR5230-2048D3L5 | 1 707 грн. |
Відеокарта Afox Radeon R5 230 2 GB (AFR5230-2048D3L5) | 2 211 грн. |
AFOX Radeon 5 230 2GB DDR3 (AFR5230-2048D3L5) | 1 707 грн. |
Видеокарта AFOX Radeon R5 230 2GB DDR3 (AFR5230-2048D3L5) AFR5230-2048D3L5 | 1 829 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →