Відеокарта AFOX Radeon RX 580 AFRX580-8192D5H3-V3
AFOX Radeon RX 580 AFRX580-8192D5H3-V3 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX Radeon RX 580 AFRX580-8192D5H3-V3
Відеокарта Afox Radeon Rx 580 8 Gb 2048SP (AFRX580-8192D5H3-V3) | 5 724 грн. |
Видеокарта Afox Radeon Rx 580 8 Gb 2048SP (AFRX580-8192D5H3-V3) | 5 670 грн. |
Видеокарта AFOX Radeon RX 580 8GB GDDR5 AFRX580-8192D5H3-V3 | 5 641 грн. |
Відеокарта AFOX PCI-Ex Radeon RX 580 8GB GDDR5 (256bit) (1244/7000) (HDMI, | 5 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →