Відеокарта AFOX GeForce GT 710 AF710-4096D3L7-V1
Фото 4 |
AFOX GeForce GT 710 AF710-4096D3L7-V1 2023 ріккоротка |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX GeForce GT 710 AF710-4096D3L7-V1
Усі ціни 24 →Відеокарта AFOX GeForce GT 710 4GB GDDR3 (AF710-4096D3L7-V1) AF710-4096D3L | 2 374 грн. |
Відеокарта Afox GeForce Gt 710 4 Gb (AF710-4096D3L7-V1) | 2 446 грн. |
Видеокарта Afox GeForce Gt 710 4 Gb (AF710-4096D3L7-V1) | 2 423 грн. |
AFOX GeForce GT 710 4GB GDDR3 (AF710-4096D3L7-V1) | 2 374 грн. |
AFOX GeForce GT 710 4GB GDDR3 (AF710-4096D3L7-V1) | 2 374 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →