Витяжка Afrelli Prima Glass 60
Afrelli Prima Glass 60 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Afrelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Afrelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Afrelli Prima Glass 60
Усі ціни 6 →Вытяжка встраиваемая Afrelli Prima Glass 56,4 Black | 19 477 грн. |
Вытяжка встраиваемая Afrelli Prima Glass 56.4 White | 19 477 грн. |
Витяжка вбудована Afrelli Prima Glass 56,4 Black | 19 471 грн. |
Витяжка вбудована Afrelli Prima Glass 56.4 White | 19 471 грн. |
Витяжка вбудована Afrelli Prima Glass 56,4 Black | 19 481 грн. |
Витяжка вбудована Afrelli Prima Glass 56.4 White | 19 481 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →