Витяжка Afrelli Aria Isola
Фото 12 |
Afrelli Aria Isola 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Afrelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Afrelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Afrelli Aria Isola
Усі ціни 18 →Витяжка декоративна Afrelli Aria Isola 40 Black | 26 341 грн. |
AFRELLI AW-4 Aria Isola 40 Biały Mat | 25 080 грн. |
AFRELLI AW-4 Aria Isola 40 Biały Mat | 25 707 грн. |
Витяжка декоративна Afrelli Aria Isola 40 Inox | 26 341 грн. |
Витяжка декоративна Afrelli Aria Isola 40 White | 26 341 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →