Рушникосушарка AFRICA Lotos Lotos-X 475x1020 (X530P)
Фото 3 | від 9 949 до 10 450 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:склокерамічна, дизайнерський Потужність:450 Вт Функції:терморегулятор, таймер, дисплей |
Модифікації AFRICA Lotos 2
Характеристики
AFRICA Lotos-X 475x1020 |
|
Регулювання потужності обігріву: 5 – 450 Вт. Площа обігріву: 11 – 13 м². Об'єм обігріву: 27.5 – 32.5 м³. 5 років гарантії від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFRICA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFRICA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AFRICA Lotos Lotos-X 475x1020
Сортувати
Africa Africa Lotos-X X530P Black | 10 450 грн. |
AFRICA Lotos-Х Х530P черный Lotos-ХХ530Pчерный | 10 449 грн. |
Полотенцесушитель склокерамічний AFRICA Lotos-X (з програматором), чорний | 10 450 грн. |
Africa Africa Lotos X530P Black | 9 950 грн. |
AFRICA Lotos Х530P черный LotosХ530Pчерный | 9 949 грн. |
Закрити
Рекомендуємо