Рушникосушарка AFRICA Kolibri Kolibri-A1 475x600 (А300Р1)
Фото 5 |
Модифікації AFRICA Kolibri 6
Характеристики
AFRICA Kolibri-A1 475x600 |
|
Рушникосушарка з терморегулятором і дисплеєм для відображення температури нагріву. Гарантія від виробника — 5 років
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFRICA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFRICA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AFRICA Kolibri Kolibri-A1 475x600
Колір:
Сортувати
Africa Africa Kolibri-A1 бежевый | 4 770 грн. |
AFRICA Kolibri A1 графит KolibriA1графит | 4 769 грн. |
Полотенцесушитель керамічний AFRICA Kolibri A1, графіт | 4 770 грн. |
AFRICA Kolibri A1 бежевый KolibriA1бежевый | 4 769 грн. |
Полотенцесушитель керамічний AFRICA Kolibri A1, бежевий | 4 770 грн. |
Закрити
Рекомендуємо