Рушникосушарка Navin Ellipse R Digital 500x1000 10-045052-5010
Фото 13 | від 6 590 до 11 690 грн. Порівняти ціни 18 →Тип:електричний, драбинка Потужність:130 Вт Функції:терморегулятор, таймер, дисплей |
Модифікації Navin Ellipse 11
Характеристики
Navin Ellipse R Digital 500x1000 10-045052-5010 |
|
Сушка для рушників з таймером. Колектори (стійки) сушки для рушників з профільної квадратної труби 30х30 мм, а перемички - з овальних трубок 40х10 мм.
Підключення до мережі з лівого боку. Рушникосушарка зроблена з нержавіючої сталі AISI 304 (модель в кольорі хром) або вуглецевої сталі (модель в білому і чорному кольорі).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Ellipse R Digital 500x1000 10-045052-5010
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка електрична Navin Ellipse хром 500х1000 10-045052-5010 прави | 10 223 грн. |
Полотенцесушитель Ellipse 500х1000 Digital с таймером, правый 10-045052-50 | 8 765 грн. |
Navin Navin Ellipse 500х1000 Digital (10-045052-5010) 10-045052-5010 | 8 765 грн. |
Електрична рушникосушка Navin Ellipse 500x1000 Digital П з таймером 10-045 | 8 765 грн. |
Navin Navin Рушникосушарка Ellipse 500х1000 Digital з таймером, права 10-0 | 8 764 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Рекомендуємо