Ламінатор Agent LM-A3 250 MD
Agent LM-A3 250 MD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agent LM-A3 250 MD
Усі ціни 7 →Ламинатор Agent LM-A3 250 MD - уточняйте размер скидки | 4 366 грн. |
Ламінатор Agent LM-A3 250 M | 4 345 грн. |
Ламінатор Agent LM-A3 250 MD (6956651443977) | 4 875 грн. |
Ламинатор Agent LM-A3 250 M | 4 030 грн. |
Ламінатор Agent LM-A3 250 MD | 4 539 грн. |
Ламінатор Agent LM-A3 250 MD (3010214) | 5 753 грн. |
Ламінатор Agent LM-A3 250 MD | 5 272 грн. |
Працював цілих 2 дні Зламався через 2 дні Alexey Shustov: користуюся Agent LM-A3 250 MD менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Відвезли в ремонт, чекаємо вже 2 тижні, зрозуміло, ніхто не поспішає ремонтувати і жодної інформації.
Коротше, не купуйте його і Елмір теж не дуже турбується, що продав такий товар