Електрогенератор AGT 16503 HSBE R16
Відео 1Фото 5 |
AGT 16503 HSBE R16 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AGT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AGT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AGT 16503 HSBE R16
Усі ціни 10 →Генератор бензиновый AGT 16503 HSBE R16 AGT16503HSBER16 | 267 704 грн. |
Бензиновый генератор AGT 16503 HSBE R16 115246 | 293 404 грн. |
Генератор бензиновий AGT 16503 HSBE R16 101300-25 | 294 937 грн. |
AGT 16503 HSBE R16 | 273 071 грн. |
AGT 16503 HSBE R16 | 268 106 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →