Компресор AIKESI AKS-5501-A
Фото 5 |
AIKESI AKS-5501-A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AIKESI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AIKESI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AIKESI AKS-5501-A
Компресор насос автомобільний AIKESI AKS-5501-A портативний з ліхтариком | 980 грн. |
Автомобільний компресор AIKESI AKS-5501-A для підкачування шин | 713 грн. |
Автомобільний компресор AIKESI AKS-5501-A 35л/хв вбудований ліхтар | 713 грн. |
Автокомпресор насос автомобільний AIKESI AKS-5501-A з ліхтариком | 998 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →