ІЧ обігрівач Airelec Premier Pro 2000 2 кВт
Відео 1Фото 7 |
Airelec Premier Pro 2000 термостатрегулювання температуритаймерпрограматор |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Airelec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Airelec.
Купити Airelec Premier Pro 2000 2 кВт
Airelec Airelec PREMIER PRO - 2000W A691497 | 11 490 грн. |
Конвектор AIRELEC PREMIER PRO 2000W | 13 518 грн. |
Електричний конвектор Airelec PREMIER PRO 2000W | 12 999 грн. |
Елегантна і потужна настінна панель
Французький інфрачервоний обігрівач радіаторного типу Airelec Premier Pro 2000 — це найпотужніша модель в лінійці. Цей елегантний електроприлад з 2-кіловатним мікотермічним випромінювачем, захованим під сітчастими гратами, зовні дуже схожий на настінний конвектор. Металевий корпус отримав глянсове епоксидно-поліефірне покриття білого кольору (RAL 9016) і вологозахист класу (IP24). Попри запевнення виробника, що прилад можна використовувати у ванній кімнаті та кухні, ми вважаємо, що це недостатній захист для безпечної роботи в сирих приміщеннях. Монолітний нагрівальний елемент з алюмінієвого сплаву не впливає на рівень вологості повітря і працює безшумно, завдяки відсутності в конструкції вентилятора. Для підключення до побутової електромережі 230 В передбачений кабель 1.3 м з подвійною ізоляцією (без виделки).
Таймер і програматор
Модель виділяється зручним і функціональним блоком електронного керування, оснащеним 2-значним цифровим дисплеєм і 3 кнопками. Для вибору одного з 3 вбудованих режимів («комфорт», «економія» і «антизамерзання») використовується кнопка «Mode». А кнопками «+» та «-» налаштовується бажана температура роботи електронного термостата. Температуру можна регулювати з кроком 1 °C в діапазоні від +5 °C до +35 °C і точності підтримки значень ± 0.1 °C. Вбудований таймер і програматор дозволяють здійснити попереднє налаштування автоматичної роботи приладу на кожен день майбутнього тижня. Користувач може запрограмувати добову роботу режиму «комфорт»: безперервний обігрів протягом дня, ранковий і вечірній обігрів, чи встановити 3 цикли опалення — вранці, вдень і ввечері. Кнопки налаштувань можна заблокувати від несанкціонованого доступу (захист від дітей). Прилад оснащений датчиком відкритого вікна, який автоматично відключає нагрів при провітрюванні приміщення. А датчик перегріву самостійно знеструмить пристрій при критичній температурі. Виробник встановив на обігрівач 3 роки заводської гарантії.
Модификації Airelec Premier Pro 2000
Ціни на Airelec Premier Pro 2000 |
---|---|---|---|---|
Airelec Premier Pro 500 0.5 кВт | від 9 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Airelec Premier Pro 1000 1 кВт | від 10 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Airelec Premier Pro 1500 1.5 кВт | від 11 799 грн. | 2 пропозиції | ||
Airelec Premier Pro 2000 2 кВт | від 11 490 грн. | 3 пропозиції |