Комплект сигнализации Ajax StarterKit Cam
Відео 10Фото 3 |
Ajax StarterKit Cam |
|
Функція "Геозон" (налаштування нагадувань системи безпеки при перетині визначеної зони. Розташування користувача визначається по GPS смартфона.). Підключення до 100 датчиків. Можливість передачі фотографій з датчика руху.
У комплекті використовується централь Ajax Hub 2, датчик руху Ajax MotionCam, датчик відкриття Ajax DoorProtect і брелок Ajax SpaceControl. Підключення 2-х SIM-карт і кабелю Ethernet.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ajax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ajax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ajax StarterKit Cam
Усі ціни 78 →Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit Cam з фотофікацією чорни | 12 699 грн. |
Комплект беспроводной сигнализации Ajax StarterKit Cam (8EU) UA black с фо | 12 699 грн. |
Ajax StarterKit Cam – Комплект бездротової GSM-сигналізації – чорний 00558 | 12 699 грн. |
Комплект охоронної сигналізації Ajax StarterKit Cam Black (25466.58.BL1/20 | 12 699 грн. |
Комплект Ajax StarterKit Cam White | 12 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →