Кондиціонер Akai AK-AC1210-IN 35 м²
Фото 3 |
Akai AK-AC1210-IN 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1100/1143 Вт
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики AK-AC1210-IN
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akai AK-AC1210-IN 35 м²
Усі ціни 7 →Спліт-система AKAI AK-AC1210-IN | 12 000 грн. |
Кондиціонер Akai AK-AC1210-IN | 16 999 грн. |
Спліт-система AKAI AK-AC1210-IN | 12 320 грн. |
Кондиціонер akai ak-ac1210-in зовн. блок | 7 073 грн. |
Кондиционер AKAI AK-AC1210-IN внеш. блок AK-AC1210-IN зовн. блок | 8 257 грн. |
Кондиціонер настінний Akai AK-AC1210-IN Спліт-система Інверторний на 35 кв | 15 600 грн. |
Кондиціонер AKAI AK-AC1210-IN | 13 999 грн. |
Модификації Akai AK-AC1210-IN
Ціни на Akai AK-AC1210-IN |
---|---|---|---|---|
Akai AK-AC9010-IN 26 м² | від 6 119 грн. | 8 пропозицій | ||
Akai AK-AC1210-IN 35 м² | від 7 073 грн. | 7 пропозицій | ||
Akai AK-AC1810-IN 52 м² | від 10 594 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →