Кондиціонер AUX ASW-H12B4/UDR1DI 33 м²
AUX ASW-H12B4/UDR1DI 33 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:33 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1030/970 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ASW-H12B4/UDR1DI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AUX ASW-H12B4/UDR1DI 33 м²
Спліт-система AUX ASW-H12B4/UDR1DI | 11 060 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H12B4/UDR1DI | 12 005 грн. |
Спліт-система AUX ASW-H12B4/UDR1DI | 11 066 грн. |
Модификації AUX ASW-H12B4/UDR1DI
Ціни на AUX ASW-H12B4/UDR1DI |
---|---|---|---|---|
AUX ASW-H07A4/UDR1DI 22 м² | від 9 123 грн. | 3 пропозиції | ||
AUX ASW-H09B4/UDR1DI 27 м² | від 9 035 грн. | 3 пропозиції | ||
AUX ASW-H12B4/UDR1DI 33 м² | від 11 060 грн. | 3 пропозиції | ||
AUX ASW-H18B4/UDR1DI 50 м² | від 19 750 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ASW-H24B4/UDR1DI 67 м² | від 21 392 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →