Кондиціонер Akai AK-AC7010-OF 20 м²
Akai AK-AC7010-OF 20 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
t обігріву:від -7 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики AK-AC7010-OF
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akai AK-AC7010-OF 20 м²
Спліт-система AKAI AK-AC7010-OF | 7 989 грн. |
Кондиціонер Akai AK-AC7010-OF | 7 999 грн. |
Спліт-система AKAI AK-AC7010-OF | 7 990 грн. |
Кондиционер AKAI AK-AC7010-OF внутр. блок | 7 979 грн. |
Модификації Akai AK-AC7010-OF
Ціни на Akai AK-AC7010-OF |
---|---|---|---|---|
Akai AK-AC7010-OF 20 м² | від 7 979 грн. | 4 пропозиції | ||
Akai AK-AC9010-OF 26 м² | від 8 897 грн. | 4 пропозиції | ||
Akai AK-AC1210-OF 35 м² | від 9 997 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →