Кондиціонер Samurai SMA-07HRN1 ION 21 м²
Відео 1Фото 2 |
Молодша модель спліт-кондиціонери з модельного ряду Samurai 2018 року. Вона являє собою систему, яка складається з внутрішнього і зовнішнього блока, що дозволяє контролювати температуру і вологість повітря в приміщеннях загальною площею до 20 м2. Кондиціонер відрізняється від аналогічних моделей стильним і сучасним дизайном з прихованим вбудованим LED-індикатором температури, використанням теплообмінника збільшеної площі і сучасною системою мікропроцесорного управління зі зручним пультом ДУ.
Ще однією важливою відмінністю є вбудований іонізатор повітря, насичують пропускається через нього повітря негативно зарядженими аероіонами. Така технологія надає повітрю свіжість і позитивно відображається на загальному стані здоров'я людей тривалий час перебувають в подібному приміщенні. Крім цього іонізація дозволяє додатково затримувати частинки пилу і алергенів, що також покращує якість оброблюваного повітря.
Кондиціонер Samurai SMA-07HRN1 ION пристосований для тривалої роботи в режимах охолодження, нагрівання, вентиляції (циркуляція повітря в приміщенні) і дегідратації (тобто осушення). Крім цього передбачено короткочасна функція форсованого охолодження і нічний режим, що відрізняється від стандартного зниженою швидкістю обертання вентилятора і зниженим рівнем шуму. Висока енергоефективність класу А (в режимі охолодження) може стати серйозною підмогою в справі економії електроенергії.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samurai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samurai.
Купити Samurai SMA-07HRN1 ION 21 м²
Кондиціонер Samurai SMA-07HRN1 ION | 7 500 грн. |
Кондиционер Samurai SMA-07HRN1 ION | 9 000 грн. |
Кондиціонер Samurai SMA-07HRN1 ION | 7 510 грн. |
Кондиціонер Samurai SMA-07HRN1 ION | 7 503 грн. |
Кондиціонер Samurai SMA-07HRN1 ION | 7 502 грн. |
0 1 0 4 |
Ціна, якість, економічний, РЕАЛЬНО в режимі авто, градусник у пульті Начебто невидно zzaaqq Ярослав: користуюся Samurai SMA-07HRN1 ION більше року |
Охолоджує добре, зовнішній блок не галасливий, компактний. Поки що не знайшли. користуюся Samurai SMA-07HRN1 ION тиждень рекомендую купити обов'язково |
Китайський бюджетний апарат поставили на кухні. Сподіваюсь свої 5 -7 років відпрацює. Деккер працює 7 рік, але холод уже погано, перезакачування газу не допомогло, майстри кажуть, що в таких апаратах копресори не довговічні. Думаю, що цей теж саме У залі деккер, пропрацювавши 7 років, то пульт у цього кращий,зручніший навіть світитися. Зовнішній блок якийсь малуватий і мені так здати, що радіатор не сильно захищений користуюся Samurai SMA-09HRN1 ION менше місяця |
Модификації Samurai SMA-07HRN1 ION
Ціни на Samurai SMA-07HRN1 ION |
---|---|---|---|---|
Samurai SMA-07HRN1 ION 21 м² | від 7 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Samurai SMA-09HRN1 ION 25 м² | від 7 448 грн. | 4 пропозиції | ||
Samurai SMA-12HRN1 ION 34 м² | від 8 864 грн. | 5 пропозицій | ||
Samurai SMA-18HRN1 52 м² | від 13 538 грн. | 1 пропозиція |
Буду в дитячу брати такий самий. До речі, користуюся майже 3 роки!