Радіосистема AKG WMS40 Mini Single Vocal Set
Відео 1Фото 2 |
AKG WMS40 Mini Single Vocal Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AKG WMS40 Mini Single Vocal Set
Усі ціни 36 →Мікрофонна радіосистема Akg WMS40 Mini Vocal Set Bd ISM2 | 5 940 грн. |
Микрофонная радиосистема Akg WMS40 Mini Vocal Set Bd ISM2 | 5 941 грн. |
Мікрофонна радіосистема AKG WMS40 Mini Vocal Set BD US25B 3347X00120 | 5 943 грн. |
Мікрофон AKG WMS40 Mini Vocal Set BD ISM2 (3347X00040) | 3 857 грн. |
Микрофон AKG WMS40 Mini Vocal Set BD ISM3 | 5 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →