Радіосистема AKG WMS40 Mini Dual Vocal Set
Відео 3Фото 2 |
AKG WMS40 Mini Dual Vocal Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AKG WMS40 Mini Dual Vocal Set
Усі ціни 11 →Мікрофон AKG WMS40 Mini Dual Vocal Set US45A/C | 9 909 грн. |
Микрофонная радиосистема AKG WMS 40 Mini Dual Vocal | 8 790 грн. |
Мікрофон AKG WMS40 Mini2 Vocal/Instrumental Dual US25B: 537.900MHz + US25D | 11 480 грн. |
AKG WMS40 Mini2 Vocal/Instrumental Dual US25B: 537.900MHz + US25D: 540.400 | 11 200 грн. |
AKG WMS40 Mini2 Vocal/Instrumental Dual US25B: 537.900MHz + US25D: 540.400 | 11 480 грн. |
ще 6 пропозицій
Ціна оптимальна для такої радіосистеми, цілком задовольняє потреби малих шоуменів та ведучих різних шоу та свят та цілком підходить для "домашніх музикантів" покупкою цілком задоволений. Завидна дальність дії (брав без перешкод на відстані далі 200м по прямій, хоча заявлена далекобійність значно менша), симпатичний сучасний дизайн, непоганий вітрозахист, мале споживання батарейок, невелика вага, ергономічна конусоподібна форма передавачів, гарна звукопередача. Вимикач-брязкальце (при струшуванні чутний характерний звик), іноді з'являються інтерференційні перешкоди при роботі обох капсул, неможливість зміни каналів, шумуватість при трансляції тихих віддалених звуків; більше суттєвих недоліків не виявив. |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →