Радіосистема AKG WMS470 Vocal Set C5
Відео 1Фото 7 |
AKG WMS470 Vocal Set C5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AKG WMS470 Vocal Set C5
Усі ціни 21 →Мікрофонна радіосистема AKG WMS470 C5 Set BD5-A-50MW 3306X00030 | 31 764 грн. |
Мікрофон AKG WMS 470 VOCAL SET C5-B7 | 51 701 грн. |
AKG WMS470 Vocal Set C5 3306X00030 | 31 764 грн. |
AKG WMS 470 VOCAL SET C5-B7 | 50 440 грн. |
AKG WMS 470 VOCAL SET C5-B7 | 51 701 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →