Аератор AL-KO Combi Care 36 E Comfort
Відео 6Фото 7 |
Продуктивний електричний аератор-скарифікатор (вертикутер) з робочою шириною захвату 36 см і кабельним живленням. Позиціонується як продукт нижньої частини середньої цінової категорії, призначений для побутового та обмеженого професійного застосування. Підійде для оздоровлення декоративних газонів або спортивних шляхом поверхневого розпушування, створення проколів у верхньому шарі грунту і вичісування трави.
Такі процедури ефективно прибирають накопичується сміття і значно полегшують доступ кисню, добрив і води до кореневої системи рослин. В комплект аератора-скарифікатора AL-KO Combi Care 36 E Comfort входять два робочих валу – аератор з 44 пружинними зубцями і скарифікатор, обладнаний 20 невеликими сталевими ножами. Для отримання оптимальної глибини обробки газону (зазвичай ця величина становить 3-5 мм) передбачено центральний механізм синхронного регулювання висоти.
Травозбірник об'ємом 55 л збирає вичісувані з газону частинки соломи, сухого коріння і моху. Завдяки електродвигуну підвищеної потужності (1,5 кВт) і ширині захвату 36 см апарат розвиває пристойну продуктивність і за одну робочу сесію може обробляти газони площею до 800 кв. м. Електричний привод забезпечує високу екологічність обробки і, на відміну від бензинових двигунів, не дає димного вихлопу. Порівняно легкий пластиковий корпус легко управляється складаною ручкою.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Купити AL-KO Combi Care 36 E Comfort
Аэратор-рыхлитель Al-Ko Combi Care 36 E Comfort | 6 999 грн. |
Аератор універсальний AL-KO Combi Care 36 E Comfort 113465 | 6 879 грн. |
Аэратор - скарификатор AL-KO Combi Care 36 E Comfort | 8 599 грн. |
Аэратор универсальный AL-KO Combi Care 36 E Comfort (113465) | 6 882 грн. |
https://www.youtube.com/watch?v=tRm3zMG_QUo