Вертикутер AL-KO Solo 518
Відео 2Фото 2 |
Високопродуктивний вертикутер з потужним бензиновим двигуном і підвищеною глибиною обробки. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на професійне застосування, у т. ч. для вирішення серйозних завдань ландшафтного дизайну та кондиціонування великих трав'яних газонів декоративного та спортивного призначення. Обладнаний одноциліндровим двигуном Honda GX160 з об'ємом 163 куб.
см, вражаючою потужністю 4,35 к.с. і верхнім розташуванням клапанів. Ця силова установка відрізняється збільшеним моторесурсом, зниженим рівнем вібрації і високим крутним моментом, що забезпечує вертикуттеру SOLO 518 високу продуктивність. Завдяки такому двигуну, що обертається робочий вал з 15 міцними подвійними сталевими ножами може виконувати глибоку скарифікацію, тобто створювати розрізи дерну глибиною до 15 мм.
Паралельно цьому процесу ножі видаляють частину трави, а також вичісують відмерлі стебла торішньої рослинності, опале листя, моху, що виникає в умовах поганої аерації при високій вологості. Описана обробка стимулює ріст і розвиток трав'яного покриву за рахунок значного поліпшення доступу кисню, води і добрив до кореневої системи рослин. Передбачено плавне синхронне регулювання висоти обробки. Міцний сталевий корпус з антикорозійним покриттям забезпечений широкими підшипниковими колесами, тиск яких безпечно для трави.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Купити AL-KO Solo 518
Усі ціни 16 →Аэратор Solo by Al-Ko 518 | 48 999 грн. |
Аэратор-скарификатор Solo by AL-KO 518 (127375) | 48 999 грн. |
Аератор бензиновий solo by AL-KO 518 127375 | 48 999 грн. |
Бензиновий аератор Solo by AL-KO 518 (4.73 к.с., 360 мм) (127375) | 44 100 грн. |
Бензиновий аератор Solo by AL-KO 518 (4.73 к.с., 360 мм) (127375) 127375 | 48 999 грн. |