Дроворуб AL-KO LSH 520/5 (113792)
![]() |
AL-KO LSH 520/5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO LSH 520/5
Усі ціни 16 →Дровокол Al-Ko LSH 520/5 | 22 299 грн. | ![]() |
Дровокол електричний AL-KO LSH 520/5, горизонтальний, 2200 Вт | 22 299 грн. |
Дровокол горизонтальний AL-KO LSH 520/5 113792 | 22 299 грн. |
| 22 299 грн. | ![]() |
| 22 299 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →