Акустична система Alesis Elevate 3
Відео 14Фото 3 |
Alesis Elevate 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alesis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alesis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alesis Elevate 3
Усі ціни 6 →Студийный монитор Alesis Elevate 3 Mki | 4 431 грн. |
Студійний монітор Alesis Elevate 3 Mki | 4 431 грн. |
Студійні монітори Alesis Elevate 3 mkII | 4 430 грн. |
Студийные мониторы ALESIS ELEVATE 3 MKII | 4 430 грн. |
Студійні монітори Alesis ELEVATE 3 MKII | 4 199 грн. |
Студійні монітори ALESIS ELEVATE 3 MKII | 4 430 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Alesis Elevate 3:
- Можливість посилення басів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →