Акустична система Alesis M1Active MK3
Відео 1Фото 5 |
Alesis M1Active MK3 |
|
Роздільні підсилювачі для НЧ і ВЧ смуг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alesis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alesis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alesis M1Active MK3
Усі ціни 6 →Студійний монітор Alesis M1 Active MK3 | 7 074 грн. |
Студийный монитор Alesis M1 Active MK3 | 7 074 грн. |
Студійний монітор Alesis M1 Active MK3 (1 шт.) | 7 074 грн. |
Студийные мониторы ALESIS M1 ACTIVE MK3 | 7 074 грн. |
Alesis M1 ACTIVE MK3 | 6 898 грн. |
Студійний монітор ALESIS M1 ACTIVE MK3 | 7 074 грн. |
Воу воу воу!!!!! Моніторна колоночка 5 дюймів та ще за такою солодкою ціною!!!! Але заждіть... Алесіс????!!! Це той виробник, який робить бюджетні монитори та і такі собі? Ну... так(. Але зачекайте!!!! Алесіс м1 ітс революш Джоні. Для таких ніщих моніторів, звук у них дай боже XD (сам маю постійні APS Classic 2020). Середину аудіо і +- вище та нижче звучить чітко. А від низ... Ніз бажає кращого... Не думайте що воно не гуди.... Якщо низ "+-", середина "+", то від високі.... ну це "-" (слухати можна). Не ну а шо ви хочете за таку ціну? смішіть мене). За ці гроші ви отримаєте ну дуже пристойний звук. Для біч пакетної студії ці підійдуть з головою. Мабуть, конкурентом будуть Крк класік 5 Г3 (правда і дорожче), або вже точно Eris 4.5. Але не недооцінюйте алесіс. Звук солідний занадто. Звук
Вигляд Один розйом для підключення XLR (мдеєєї) Віталій: користуюся Alesis M1Active MK3 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →