Навушники
Beyerdynamic DT 990 PRO 80 Ohm
Відео 4Фото 6 |
Beyerdynamic DT 990 PRO 80 Ohm |
|
Високоомні 80 Ом. Велюрові амбушури. Металевий каркас.
Limited Edition: Beyerdynamic DT 990 PRO LB 80 Ohm
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beyerdynamic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beyerdynamic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beyerdynamic DT 990 PRO 80 Ohm
Усі ціни 6 →Наушники без микрофона Beyerdynamic DT 990 PRO 80 Ohm | 6 691 грн. |
Навушники без мікрофону Beyerdynamic DT 990 PRO 80 Ohm | 7 299 грн. |
Навушники без мікрофона Beyerdynamic DT 990 PRO 80 Ohm | 8 590 грн. |
Наушники без микрофона Beyerdynamic DT 990 PRO 80 Ohm | 6 697 грн. |
Навушники без мікрофону Beyerdynamic DT 990 PRO 80 Ohm | 6 691 грн. |
Навушники без мікрофону Beyerdynamic DT 990 PRO 80 Ohm | 6 701 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →