Укулеле Parksons UK21L
Фото 4 |
Parksons UK21L
Тип:укулеле
Розмір:сопрано
Дека:ялина
Бридж:палісандр
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:червоне дерево, 12 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики UK21L
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parksons 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parksons.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parksons UK21L
Усі ціни 15 →Укулеле PARKSONS UK21L (Blue) | 899 грн. |
Parksons UK21L Yellow (UK-21L YE) | 1 080 грн. |
Укулеле PARKSONS UK21L (Pink) | 1 080 грн. |
Укулеле PARKSONS UK21L (Red) | 1 080 грн. |
Укулеле PARKSONS UK21L (Turquoise) | 1 080 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →