Сонячна панель Allpowers AP-SP-033 220 Вт
Відео 6Фото 6 |
Allpowers AP-SP-033 220 Вт 100 Вт220 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allpowers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allpowers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Allpowers AP-SP-033 220 Вт
Полікристалічна сонячна панель ALLPOWERS AP-SP-033-BLA 200 W 18V 11A для д | 9 000 грн. |
Allpowers 200W Panel fotowoltaiczny AP-SP-033-BLA | 17 600 грн. |
Allpowers 200W Panel fotowoltaiczny AP-SP-033-BLA | 18 040 грн. |
Солнечная панель ALLPOWERS портативная 200W, поликристаллическая (поврежде | 12 640 грн. |
Відеоогляди
Модификації Allpowers AP-SP-033
Ціни на Allpowers AP-SP-033 |
---|---|---|---|---|
Allpowers AP-SP-027 100 Вт | від 5 222 грн. | 4 пропозиції | ||
Allpowers AP-SP-033 220 Вт | від 9 000 грн. | 4 пропозиції |