Літня шина Altenzo Cursitor 235/65 R16C 115T
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Altenzo Cursitor 235/65 R16C 115T 235/65 R16 113 T 235/65 R16 115 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altenzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altenzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altenzo Cursitor 235/65 R16C 115T
Усі ціни 12 →Altenzo Cursitor 235/65 R16C 115/113T | 2 965 грн. |
Altenzo Cursitor (235/65R16C 115T) | 2 879 грн. |
Altenzo Cursitor 235/65 R16C 115/113T | 2 938 грн. |
Altenzo Cursitor 235/65 R16C 115/113T 117686 | 3 063 грн. |
Altenzo Cursitor 235/65 R16C 115/113T | 2 941 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Altenzo Cursitor 235/65 R16C 115T
Ціни на Altenzo Cursitor 235/65 R16C 115T |
---|---|---|---|---|
Altenzo Cursitor 235/65 R16C 113T | від 3 308 грн. | 1 пропозиція | ||
Altenzo Cursitor 235/65 R16C 115T | від 2 856 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →