Литий диск Replica CT2429 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1
від 3 605 до 4 354 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica CT2429 1
Характеристики
Replica CT2429 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT2429 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
Диски Replica Hyundai (CT2429) 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA67,1 (GMF) | 3 819 грн. |
Replica CT2429 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) GFM | 3 781 грн. |
Replica HONDA-CT2429 6.5x16 5x114.3 ET45 DIA67.1 GMF | 3 910 грн. |
Replica Honda (CT2429) GMF (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) | 4 354 грн. |
Replica Replica HONDA-CT2429 6.5x16 5x114.3 ET45 DIA67.1 GMF | 3 892 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі