Душовий піддон AM-PM Bliss Twin Slide W56T-302L120W
Фото 3 |
AM-PM Bliss Twin Slide W56T-302L120W 120x80 см лівобічний 120x80 см правобічний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Bliss Twin Slide W56T-302L120W
Душевой поддон AM.PM BLISS Twin Slide 120 левосторонний 1200x800 мм, белый | 6 208 грн. |
Душевой поддон AM PM BLISS Twin Slide 120 левосторонний, 120x80, белый акр | 5 178 грн. |
Душовий піддон BLISS Twin Slide 120 левосторонний, 120x80, белый акрил W56 | 6 208 грн. |
Модификації AM-PM Bliss Twin Slide W56T-302L120W
Ціни на AM-PM Bliss Twin Slide W56T-302L120W |
---|---|---|---|---|
AM-PM Bliss Twin Slide W56T-302L120W | від 5 178 грн. | 3 пропозиції | ||
AM-PM Bliss Twin Slide W56T-302R120W | від 5 172 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →