Душовий піддон AM-PM Gem W90T-401-100W
Фото 5 |
AM-PM Gem W90T-401-100W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Gem W90T-401-100W
Душовий піддон Am.Pm Gem 100x100 W90T-401-100W | 8 073 грн. |
Піддон душовий, 100х100 с сифоном, белый AM.PM W90T-401-100W Gem | 8 073 грн. |
Душовий піддон AM.PM Gem 100x100 кутовий (W90T-401-100W) | 8 073 грн. |
Модификації AM-PM Gem W90T-401-100W
Ціни на AM-PM Gem W90T-401-100W |
---|---|---|---|---|
AM-PM Gem W90T-401-080W | від 5 753 грн. | 2 пропозиції | ||
AM-PM Gem W90T-401-090W | від 6 872 грн. | 3 пропозиції | ||
AM-PM Gem W90T-401-100W | від 8 073 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →