Інсталяція для туалету AM-PM Fit I012705
AM-PM Fit I012705 Fitтонка |
|
Інсталяція має регулювання монтажної глибини: 130-250 мм
Додатково може комплектуватися кнопкою змиву.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Fit I012705
Усі ціни 11 →Інсталяційна рама AM.PM Fit 2 в 1 без кнопки (I012705) I012705 | 5 964 грн. |
Інсталяція для унітазу AM.PM Fit (I012705) I012705 | 5 965 грн. |
Інсталяція для унітазу AM.PM Fit I012705 | 7 017 грн. |
AM.PM AM.PM Fit I012705 | 5 965 грн. |
Інсталяція для унітаза Fit AM.PM I012705 Fit | 5 965 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →