Інсталяція для туалету Tece Base 9400006
Фото 2 |
Tece Base 9400006 |
|
Регулювання подвійного зливу: малий змив — 3 л, регульований великий змив— 4.5/6.0/7.5/9.0 л
Унітаз може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tece 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tece.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tece Base 9400006
Усі ціни 9 →Інсталяція для унітазу TECE Base 9400406 (9400006) з хром глянцевий клавіш | 6 540 грн. |
Інсталяція для підвісного унітазу TECEbase kit (9400006/9400406) 9400406 | 6 530 грн. |
Інсталяція TECE Base 9.400.006 (9400406) 9400406 | 6 540 грн. |
TECE TECE TECEbase 9400406 | 6 540 грн. |
Інсталяція для унітазу TECE base 4 в 1 (9400406) | 6 540 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →