Amazfit GTS 2
Відео 48Фото 11 |
Смартгодинник бренду Amazfit, в першу чергу, виділяються своїм дизайном: 1.65-дюймовий AMOLED дисплей без рамок під зігнутим тривимірним склом, корпус з алюмінієвого сплаву, одна фізична кнопка збоку і знімні силіконові ремінці. При цьому корпус має захист 5 ATM, а важать годинник трохи менше 25 г (без ремінця). Завдяки мікрофону і динаміку гаджет вміє не тільки відображати вхідні дзвінки, але і відповідати на них за допомогою Bluetooth.
А автономний голосовий помічник працює навіть без підключення до мережі-наприклад, якщо потрібно включити спортивний режим або перевірити пульс. Під час тренувань будуть ДО РЕЧІ 12 вбудованих спортивних режимів і музичне сховище об'ємом 3 ГБ, що дозволяє зберігати до 600 улюблених треків. Слухати музику можна як в бездротових навушниках, так і безпосередньо через динамік годин.
Крім цього, Xiaomi Amazfit GTS 2 виробляють комплексний контроль здоров'я: годинник вимірюють рівень кисню в крові, цілодобово міряють пульс, моніторять якість сну і рівень стресу, а також пропонують систему оцінки стану здоров'я PAI на основі унікальних даних про Користувача. За автономність відповідає акумулятор ємністю 246 мАгод, один заряд якого — це 5 годин безперервної розмови по Bluetooth, 25 годин роботи модуля GPS, 7 днів звичайного використання або до 20 днів в режимі енергозбереження.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amazfit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amazfit.
Купити Amazfit GTS 2
Усі ціни 7 →Cмарт-годинник Amazfit GTS 2 Desert Gold | 4 316 грн. |
Amazfit GTS 2 Desert Gold | 3 499 грн. |
Amazfit GTS 2 Czarny | 7 266 грн. |
Смарт-годинник Amazfit GTS 2 Midnight Black | 4 299 грн. |
Cмарт-годинник Amazfit GTS 2 Desert Gold | 4 306 грн. |
Amazfit GTS 2 Szary | 8 064 грн. |
Смарт-годинник Amazfit GTS 2 Pink | 3 999 грн. |
0 2 0 6 |
якщо потрібна плавність та циферблати, не беріть екран добрий, без рамок і не дряпається, батарею тримає добре зарядка заряджає тільки в одному положенні, тобто ви не можете просто взяти і покласти на зарядку годинник, мільйон колгоспних циферблатів, лаги, плавні тільки налаштування, годинник забуває після виключення, що ви ними користувалися і заново вам розповідають про функції при їх натисканні. бувають хибні натискання і може видалитись циферблат, весь час потрібно підключати ще раз годинник для дзвінків. не показує усі смайлики. бувають тупіші за mi band 5, часто вони не розуміють, що ти сидиш або щось робиш і пишуть: «встаньте і побродіть». музику на годинник потрібно конвертувати в mp3 та якість звуку буде дуже середня. довго перемикає музику годинника і з телефону. якщо вам все одно на це, то можете брати Tovstenko 112: користуюся Amazfit GTS 2 більше року |
Забрав сьогодні цей годинник. Перед покупкою дивився багато огляд і вибрав між ними і 3:) - завжди вмикає дисплей, хоча садитиме заряд
- приймати та відповідати на виклик, але при цьому звичайно ж його бути підключеним до телефону - можна скинути музику і підключитися до навушників, мені саме те як бігуну - Для мене вище перерахованого вистачає. Спочатку доведеться трохи повозитися, якщо в тебе до цього не було нічого подібного Дмитрий Петренко: користуюся Amazfit GTS 2 менше місяця |
Користуюсь рівно 2 тижні, прочитав відгуки інших користувачів і думаю можна написати свій відгук про цей годинник.
Годинник зручний, красивий (брав у чорному кольорі), не було лагів, багів, стрибків і т.д. (тільки в музиці постійно, внизу написав) Добре тримають заряд (зараз 65%, заряджав 2 дні тому, включено стеження за сном та повідомлення програм). Дзвінки зручні, але тихі. Не треба перепідключати блютуз і т.д (така проблема була в іншого користувача у відгуках на її каталозі) Будильник має приємний вібро-моторчик. Повідомлення з додатків надходять добре, але помітив, що логотип монобанк годинник не бачать. Always on display просто бомба,але не раджу коли сонце - не видно. Перемикач музики зручний, можна перемикати треки навіть у телеграмі - це для мене великий плюс, але анімація підлагоджує, потрібно почекати поки вона знайде пісню, яку ти слухаєш і покаже тобі. Не дуже багато НОРМАЛЬНИХ циферблатів, звичайно кількості циферблатів багато, але щось вибрати - мало) Все, крім недоліків Затупи в музиці, все ж таки мало нормальних циферблатів користуюся Amazfit GTS 2 менше місяця |