Amazfit Bip 3 (A2172)
Відео 33Фото 18 |
Прямокутний смартгодинник модельного ряду Amazfit 2022 - це відносно недорогий наручний аксесуар з тонким корпусом (товщина близько 9.5 мм) із пластику. Модель є третім поколінням фірмової лінійки Bip, яка об'єднує рішення для повсякденного використання. Для сполучення зі смартфоном тут передбачено модуль Bluetooth v 5.0, а головним органом управління виступає сенсорний TFT-екран з діагоналлю 1.69 дюйма та роздільною здатністю 280×240 пікселів.
Розумний годинник Amazfit Bip 3 дозволяє відстежувати стан здоров'я користувача, у тому числі в режимі нон-стоп вимірює пульс, періодично оцінює насиченість крові киснем, «вміє» аналізувати якість сну, визначати рівень стресу, здатний вести жіночий календар. Спортивна складова моделі не обмежується підрахунком кількості кроків, пройденої відстані та загального часу активності. Тут передбачено 60 спортивних режимів з можливістю як ознайомлення з результатами тренувань, так і постановки цілей (додаткова мотивація для занять). До інших переваг гаджета, що носиться, відноситься хороший запас автономності: повного заряду літій-іонного акумулятора на 280 мАгод повинно вистачати до двох тижнів експлуатації.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amazfit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amazfit.
Купити Amazfit Bip 3
Усі ціни 12 →Розумний годинник Amazfit Bip 3 Pink EU (рожевий) | 1 399 грн. |
Amazfit Bip 3 Blue | 1 749 грн. |
Amazfit Bip 3 Blue 945952 | 1 849 грн. |
Amazfit Bip 3 Black Bip3Black | 1 399 грн. |
Смарт Годинник Amazfit Bip 3 2022 Black | 2 995 грн. |