Електронна книга Amazon Kindle Gen 11 2022
Фото 6 |
Електронна книга виробника Amazon поповнила модельний ряд 2022 року і є компактним букридером фірмової лінійки. Корпус виконаний з легкого (вага 158 г), але міцного магнієвого сплаву, має невелику товщину 8 мм. Також виробник зазначає, що при виготовленні пристрою застосовуються лише перероблений матеріал (магній та пластик). Для зручного читання тут передбачений 6-дюймовий монохромний екран з роздільною здатністю 1448 на 1072 пікселів, який виконаний за безпечною для зору технології E Ink Carta.
Також електронна книга Amazon Kindle Gen 11 2022 підтримує сенсорне керування та доповнена підсвічуванням, яке складається з чотирьох світлодіодів: покликана забезпечити зручність як вдень, так і в нічний час. Букридер працює під управлінням фірмової ОС на базі Linux, передбачає сховище на 16 ГБ, яке не можна розширити (немає слота для карток пам'яті). Для зарядки моделі запропонований дедалі популярніший порт USB-C, причому повний цикл живлення займе менше 2 годин, а автономність при щоденному 30-хвилинному читанні здатна досягати 6 тижнів. До традиційних особливостей відноситься інтеграція у фірмову еко-систему, тому найкращий досвід взаємодії забезпечить застосування сервісу Kindle Unlimited з доступом до мільйонів літературних творів та тисяч аудіокниг.
Купити Amazon Kindle Gen 11 2022
Усі ціни 31 →Електронна книга Amazon Kindle 11th Gen. 16 GB 2022 Black | 4 999 грн. |
Електронна книга Amazon Kindle 11th Gen. 2022 Black 16Gb | 4 999 грн. |
Электронная книга Amazon Kindle 11th Gen. 2022 Black 16Gb | 4 899 грн. |
Amazon Kindle 11th Gen. 2022 Denim 16Gb ФР-069491 | 6 299 грн. |
Amazon All-new Kindle 11th Gen. (2022 Release) Denim фр-067371 | 4 799 грн. |