Плита Amica 57GEH2.33HZpTa Xx нержавіюча сталь
Фото 6 |
Amica 57GEH2.33HZpTa Xx нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica 57GEH2.33HZpTa Xx нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Плита комбинированная Amica 57GEH2.33HZpTa Xx | 14 356 грн. |
Плита Amica 57GEH2.33HZpTa(Xx) 57GEH2.33HZpTa(Xx) | 14 685 грн. |
Комбінована плита Amica 57GEH2.33HZpTa(Xx) | 13 817 грн. |
Amica 57GEH2.33HZpTa(Xx) | 14 400 грн. |
Amica 57GEH2.33HZpTa(Xx) | 14 760 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості плити Amica 57GEH2.33HZpTa Xx:
- Металева кришка варильної поверхні
- Висувний ящик
Модификації Amica 57GEH2.33HZpTa Xx
Ціни на Amica 57GEH2.33HZpTa Xx |
---|---|---|---|---|
Amica 57GEH2.33HZpTa W білий | від 12 116 грн. | 20 пропозицій | ||
Amica 57GEH2.33HZpTa Xx нержавіюча сталь | від 13 817 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →