Плита Amica 58CE2.315HQ W білий
Фото 4 |
Amica 58CE2.315HQ W білий білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica 58CE2.315HQ W білий
Усі ціни 9 →Електрична плита Amica 58CE2.315HQ(W) | 18 066 грн. |
Плита электрическая Amica 58CE2.315HQ(W) | 17 079 грн. |
Плита Amica 58CE2.315HQ(W) 58CE2.315HQ(W) | 17 595 грн. |
Amica 58CE2.315HQ(W) | 16 560 грн. |
Amica 58CE2.315HQ(W) | 16 974 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Amica 58CE2.315HQ W
Ціни на Amica 58CE2.315HQ W |
---|---|---|---|---|
Amica 58CE2.315HQ W білий | від 16 560 грн. | 9 пропозицій | ||
Amica 58CE2.315HQ Xx нержавіюча сталь | від 18 552 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →