Мікрохвильова піч Amica AMMF 20M1 GB чорний
Amica AMMF 20M1 GB нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica AMMF 20M1 GB чорний
Усі ціни 6 →Мікрохвильова піч Amica AMMF20M1GB | 4 104 грн. |
Мікрохвильова піч Amica AMMF20M1GB | 4 056 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Amica AMMF20M1GB | 3 842 грн. |
Мікрохвильовка Amica AMMF20M1GB | 4 939 грн. |
Микроволновка с грилем Amica AMMF20M1GB | 3 838 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Amica AMMF20M1GB | 3 832 грн. |
Модификації Amica AMMF 20M1 GB
Ціни на Amica AMMF 20M1 GB |
---|---|---|---|---|
Amica AMMF 20M1 GI нержавіюча сталь | від 3 660 грн. | 8 пропозицій | ||
Amica AMMF 20M1 GB чорний | від 3 832 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →