Мікрохвильова піч Amica AMMF 20E1 S сріблястий
Фото 3 |
Amica AMMF 20E1 S білий сріблястий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica AMMF 20E1 S сріблястий
Усі ціни 11 →Мікрохвильовка Amica AMMF20E1S | 4 098 грн. |
Микроволновая печь Amica AMMF 20E1S | 3 442 грн. |
Мікрохвильова піч Amica AMMF20E1S | 4 271 грн. |
Мікрохвильова піч Amica AMMF20E1S | 4 038 грн. |
Микроволновая печь Amica AMMF20E1S | 3 253 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Amica AMMF 20E1 S
Ціни на Amica AMMF 20E1 S |
---|---|---|---|---|
Amica AMMF 20E1 W білий | від 2 808 грн. | 10 пропозицій | ||
Amica AMMF 20E1 S сріблястий | від 3 253 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →