Мікрохвильова піч Amica AMMF 20M1 GI нержавіюча сталь
Amica AMMF 20M1 GI нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica AMMF 20M1 GI нержавіюча сталь
Усі ціни 12 →Мікрохвильовка з грилем Amica AMMF20M1GI | 4 815 грн. |
Мікрохвильова піч Amica AMMF20M1GI | 5 179 грн. |
Мікрохвильова піч Amica AMMF20M1GI | 4 382 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Amica AMMF20M1GI | 4 432 грн. |
Мікрохвильова піч AMICA AMMF20M1GI | 4 199 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Amica AMMF 20M1 GI
Ціни на Amica AMMF 20M1 GI |
---|---|---|---|---|
Amica AMMF 20M1 GI нержавіюча сталь | від 4 199 грн. | 12 пропозицій | ||
Amica AMMF 20M1 GB чорний | від 3 846 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →