Корм для собак Amity Premium Puppy 3 кг
Закрити
Шапка
Amity Premium Puppy 3 kg 3 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amity Premium Puppy 3 кг
Корм Amity Puppy сухий з куркою для цуценят всіх порід 3 кгСухий корм для собак Amity має чудовий смак і апетитний аромат. Чому варто купити: легко засвоюється та наповнює організм... щепоживними речовинами зміцнює імунну систему забезпечує нормальне зростання та розвиток захищає організм від шкідливих впливів навколишнього середовища Склад: дегідроване м'ясо 35% (курка мін. 4%), злаки (рис мін. 4%), субпродукти рослинного походження (бурякова м'якоть мін. 2%), жир птиці мін. 5%, вітаміни та мінерали. Аналітичний аналіз: сирий протеїн – 28,0%, сирий жир – 12,0%, сира клітковина – 2,20%, сира зола – 6,70%, вологість – 8,0%. Вітаміни та мінерали: вітамін A 28000 МО/кг, вітамін D-3 1600 МО/кг, вітамін E (d/α-токоферолу ацетат) 160 мг/кг, залізо 200 мг/кг, мідь 16 мг/кг, марганець 16 мг / кг, цинк 176 мг/кг, йод 2,8 мг/кг, селен 0,4 мг/кг, антиоксиданти та консерванти. Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 564 грн. |
Сухий корм для цуценят Amity Puppy всіх порід 3 кг (8436538940525) | 576 грн. |
Сухий корм Amity Puppy для цуценят 3 кг (8436538940525) | 495 грн. | Продавець: RichPets |
Сухий корм для цуценят Amity Puppy 3 кг (8436538940525) | 495 грн. | Продавець: Пес-Босс |
Повсякденний корм AMITY Puppy для цуценят всіх порід, 3 кг | 454 грн. | Продавець: Opti Mix |
Серія Amity PremiumПорівняти в таблиці →
від 1 669 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: м'ясо птиці, зернові, субпродукти, жир птиці, курячий бульйон, вітаміни, клас: преміум
від 519 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо ягняти та курки, злаки, субпродукти, олії та жири, вітаміни, клас: преміум
від 1 450 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо ягняти та курки, злаки, субпродукти, олії та жири, вітаміни, клас: преміум
від 449 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, пшениця, субпродукти, жир птиці, рис, ячмінь, клас: преміум
від 1 780 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, пшениця, субпродукти, жир птиці, рис, ячмінь, клас: преміум
від 1 575 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: злаки, м'ясо курки, субпродукти, олії, жири, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 395 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: іберійська свинина, пшениця, субпродукти, жир птиці, рис, ячмінь, клас: преміум
від 429 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, рис, клас: преміум
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, рис, клас: преміум
від 1 869 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, рис, клас: преміум
від 1 599 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, рис, клас: преміум
від 1 770 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, рис, клас: преміум
від 1 825 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курки, злаки, субпродукти, жир птиці, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 454 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курки, злаки, субпродукти, жир птиці, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 1 699 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: іберійська свинина, пшениця, субпродукти, жир птиці, рис, ячмінь, клас: преміум
Модификації Amity Premium Puppy
Ціни на Amity Premium Puppy |
---|---|---|---|---|
Amity Premium Puppy 3 кг | від 454 грн. | 5 пропозицій | ||
Amity Premium Puppy 15 кг | від 1 825 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 440 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 399 грн.
сухий корм, 2.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 538 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, кукурудза, рис, висівки, жир, м'ясо птиці, глютен, клас: преміум
від 484 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, кукурудза, жир, борошно, печінка, вітаміни, клас: преміум
від 326 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курки, пшениця, кукурудза, жир, сухе молоко, бурий рис, клас: преміум
від 616 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, рис, овочі, клас: преміум
від 548 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 508 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (м'ясна мука: баранина 24%, риба 5%; жир 8%), клас: суперпреміум
від 615 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 648 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, молоко, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 597 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куряче м'ясо, рис бальдо, маїс, жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 2 504 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум