Протеїн Amix Micelle HD CASEIN 0.7 кг
Amix Micelle HD CASEIN 0.7 kg багато білка |
|
До складу входять L-глутамін, L-теанін, комплекс пептидів, ферменти.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amix Micelle HD CASEIN 0.7 кг
Усі ціни 13 →Протеїн Amix AmixPro Micelle Hd Casein 700 / 17.5 servings / Milk Vanilla | 1 073 грн. |
Протеин Amix AmixPro Micelle Hd Casein 700 / 17.5 servings / Double Dutch | 1 105 грн. |
Протеин Amix Nutrition Micelle HD Casein, 700 грамм Двойной шоколад-кокос | 1 165 грн. |
Amix MicelleHD Casein 700 г подвійний шоколад-кокос | 1 141 грн. |
Протеїн Amix AmixPro Micelle HD Casein 700 г Milk Vanilla (8594159530256) | 1 177 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →