Карта пам'яті ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 512 ГБ (AVP512CFX)
Відео 9Фото 3 |
ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANGELBIRD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANGELBIRD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 512 ГБ
Angelbird AV PRO CFexpress 512GB (AVP512CFX) | 25 600 грн. |
Angelbird AV PRO CFexpress 512GB (AVP512CFX) | 26 240 грн. |
Angelbird AV PRO CFexpress 512GB (AVP512CFX) | 26 880 грн. |
Відеоогляди
Модификації ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B
Ціни на ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B |
---|---|---|---|---|
ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 256 ГБ | від 12 280 грн. | 4 пропозиції | ||
ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 512 ГБ | від 25 600 грн. | 3 пропозиції | ||
ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 1 ТБ | від 29 880 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →