Карта пам'яті Mibrand microSDHC Class 4 8 ГБ
Mibrand microSDHC Class 4 8Gb 4 ГБ8 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mibrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mibrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mibrand microSDHC Class 4 8 ГБ
Усі ціни 18 →Mibrand microSDHC 8GB Class 4 (MICDC4/8GB) | 94 грн. |
Mibrand Карта памяті 8GB microSD class 4 (MICDC4/8GB) MICDC4/8GB | 159 грн. |
Mibrand MICDC4/8GB | 85 грн. |
microSDHC 8GB Mibrand Class 4 (MICDC4/8GB) | 90 грн. |
microSDHC Mibrand 8Gb class 4 (MICDC4/8GB) | 88 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Mibrand microSDHC Class 4
Ціни на Mibrand microSDHC Class 4 |
---|---|---|---|---|
Mibrand microSDHC Class 4 4 ГБ | від 79 грн. | 17 пропозицій | ||
Mibrand microSDHC Class 4 8 ГБ | від 85 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →