Зарядна станція ANKER 555 PowerHouse (A1760)
Відео 29Фото 10 |
ANKER 555 PowerHouse |
|
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANKER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANKER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANKER 555 PowerHouse
Усі ціни 14 →Зарядна станція Anker 555 PowerHouse - 1024Wh 1000W | 23 999 грн. |
Anker 555 PowerHouse - 1024Wh 1000W офіційна гарантія UA 60 мiс | 22 999 грн. |
Зарядна станція Anker 555 PowerHouse – 1024Wh | 1000W Portable Power Stati | 24 499 грн. |
Зарядная станция Anker 555 PowerHouse - 1024Wh | 1000W Portable Power Stat | 24 499 грн. |
Портативная зарядная станция Anker 555 PowerHouse (a1760311) | 24 472 грн. |
ще 9 пропозицій
1 0 1 2 |
- тиха
- LiFePo4 аккумулятор - швидкісний USB-C який також можна використовувати для заряджання станції - Габарити
- через USB-C на зарядку "лише" 65Вт - лише 1 вихід USB-C Alexander Andreyanov: користуюся ANKER 521 PowerHouse більше року |
Топова модель для роботи з дому в години відключення електрики!
Дуже задоволення, ноут може зарядити 7-8 разів, що вистачає на 3 дні. Легка, швидко заряджається Мала кількість портів Олег2013: користуюся ANKER 535 PowerHouse більше року |
Замовлявши в ITBOx - до магазину претензій нема все прийшло вчасно та по гарній ціні! До Anker - багато претензій, станція приходити в 0 розряджена - не зрозуміло чи працює воно чи ні! Незподобався нестандартний роз'єм для заряджання! Від посилки відмовився і замовивши ціна 0 розряджена, нестандартний кабель зарядки |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації ANKER 555 PowerHouse
Ціни на ANKER 555 PowerHouse |
---|---|---|---|---|
ANKER 521 PowerHouse | від 7 299 грн. | 29 пропозицій | ||
ANKER 535 PowerHouse | від 13 199 грн. | 64 пропозиції | ||
ANKER 555 PowerHouse | від 22 999 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Так, це не ідеальна станція ціна/можливості, але якщо вам потрібна надійна станція, від відомого виробника - обов'язково розгляньте цю модель.