Зарядная станция ANKER 555 PowerHouse (A1760)
Видео 29Фото 10 |
ANKER 555 PowerHouse |
|
Li-Ion или LiFePO4: Что лучше для зарядной станции и ИБП?Разбираемся в сильных и слабых сторонах литиевых АКБ, используемых в зарядных станциях и ИБП
Автономное энергоснабжение: что такое портативные зарядные станции?Экологически чистые источники электроэнергии для дома и путешествий
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ANKER 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ANKER.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить ANKER 555 PowerHouse
Все цены 12 →Зарядна станція Anker 555 PowerHouse - 1024Wh 1000W | 23 999 грн. |
Anker 555 PowerHouse відвантаження день в день | 22 999 грн. |
Зарядна станція Anker 555 PowerHouse – 1024Wh | 1000W Portable Power Stati | 24 499 грн. |
Зарядная станция Anker 555 PowerHouse - 1024Wh | 1000W Portable Power Stat | 24 499 грн. |
Зарядная станция Anker 555 PowerHouse (6917342) | 24 999 грн. |
eще 7 предложений
1 0 1 2 |
- тиха
- LiFePo4 акумулятор - швидкісний USB-C котрий також можна використовувати для зарядки станції - габарити
- через USB-C на зарядку "лише" 65Вт - лише 1 вихід USB-C Alexander Andreyanov: пользуюсь ANKER 521 PowerHouse более года |
Топова модель для роботи з дому в часи відключень електрики!
Дуже задоволений, ноут може зарядити 7-8 разів, шо вистачає на 3 дня Легка, швидко заряджається Мала кількість портів Олег2013: пользуюсь ANKER 535 PowerHouse более года |
Замовляв в ITBOx - до магазину претензій немаю все прийшло вчасно та по гарній ціні! До Anker - багато претензій, станція приходить в 0 розряджена - не зрозуміло чи працює воно чи ні! Несподобався нестандартний роз"єм для заряджання! Від посилкі відмовився і заказав Єкофлов яка прийшла на 25% заряджена з нормальним кабелем для зарядки ціна В 0 розряджена, нестандартний кабель зарядки |
Показано 3 из 4 отзывов
eще 1 отзыв
Видеообзоры
Модификации ANKER 555 PowerHouse
Цены на ANKER 555 PowerHouse |
---|---|---|---|---|
ANKER 521 PowerHouse | от 7 149 грн. | 32 предложения | ||
ANKER 535 PowerHouse | от 12 899 грн. | 64 предложения | ||
ANKER 555 PowerHouse | от 22 999 грн. | 12 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Так, це не ідеальна станція ціна/можливості, але якщо вам треба надійну станцію, від відомого виробника - обов'язково розгляньте цю модель.